Dla Partnerów

Prowadzisz firmę na terenie Gminy Międzyzdroje?

Zostań Partnerem Programu „Międzyzdrojska Karta Mieszkańca” i zyskaj nowych klientów!

Niezależnie od tego, czy zarządzasz ogromną korporacją, czy może małym rodzinnym biznesem, możesz stać się Partnerem Programu Karta Mieszkańca. Wystarczy, że oferujesz usługi lub atrakcje dla mieszkańców.  Zapraszamy wszystkie firmy, instytucje i organizacje,
z każdej branży, do Programu. Naszą współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. Wystarczy, że zapewnisz międzyzdrojanom zniżki lub preferencyjny dostęp do swoich towarów lub usług.

Zapraszamy do współpracy międzyzdrojskich przedsiębiorców, aby przyłączyli się do programu jako partnerzy i oferowali swoje usługi na preferencyjnych warunkach wszystkim posiadaczom karty mieszkańca.

Skontaktuj się z nami w celu przystąpienia do programu MKM

  LIST INTENCYJNY

  Szanowni Państwo,

  W Gminie Międzyzdroje w 2021 roku rusza program „Międzyzdrojska Karta Mieszkańca”, opracowany z myślą o mieszkańcach naszej gminy. Priorytetem tego programu jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do różnego rodzaju usług w systemie rabatowym. Karta będzie wydawana tym, którzy mieszkają w naszym mieście i tutaj płacą swoje podatki, tutaj też korzystają ze wszystkich usług. Karta Mieszkańca będzie więc dla nich mocnym argumentem aby korzystać z nich na preferencyjnych warunkach, gwarantowanych przez naszych Partnerów. Dlatego proponujemy Państwu rolę Partnera Programu „Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca”.

  Partnerem może zostać każdy przedsiębiorca świadczący usługi na terenie Gminy Międzyzdroje, który przystępując do Programu, zaoferuje rabat na swoje usługi dla posiadaczy „Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca”.

  Jako inicjator Programu, zapewniamy zupełnie darmową prezentację logo firmy oraz zakresu usług świadczonych przez Państwa, w specjalnie przygotowanej zakładce na oficjalnej stronie internetowej Gminy Międzyzdroje dedykowanej karcie tj. www.karta.miedzyzdroje.pl, a także we wszystkich materiałach informacyjnych i promocyjnych, jakie będą dotyczyć rozpowszechniania Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca. Kolejnym elementem dodatkowej promocji Państwa firmy, jest umożliwienie Państwu posługiwanie się logotypem Programu oraz mianem Partnera Programu. Materiały promocyjne tj. naklejki informujące o tym, że w tym miejscu honoruje się Kartę Mieszkańca, a Przedsiębiorca jest Partnerem Programu zostaną dostarczone Państwu nieodpłatnie.

  Wszelkich informacji o zasadach udziału Partnerów w Programie udziela: Referat Promocji, Kultury i Turystyki, pod numerem tel. 91 32 75 654, lub 91 32 75 668 lub kom. 798 129 494; 609 519 590.

  Liczę na Państwa przychylność i otwartość, która zaowocuje przystąpieniem do Programu „Międzyzdrojska Karta Mieszkańca”, a Państwu przyniesie wielu lojalnych klientów.

  Mateusz Bobek
  Burmistrz Międzyzdrojów

  Zostań Partnerem Programu Międzyzdrojska Karta Mieszkańca

  Niezależnie od tego, czy zarządzasz dużą firmą, prowadzisz hotel, zakład usługowy czy może mały rodzinny biznes, możesz stać się Partnerem Programu Międzyzdrojska Karta Mieszkańca. Wystarczy, że oferujesz usługi lub atrakcje dla mieszkańców.

  Zapraszamy wszystkie firmy, instytucje i organizacje, z każdej branży do Programu. Naszą współpracę opieramy na zasadach dobrowolności i partnerstwa. Wystarczy, że zapewnisz mieszkańcom Gminy Międzyzdroje zniżki lub preferencyjny dostęp do swoich towarów lub usług.

  Jak zostać Partnerem?

  1. Wypełnij wniosek.
  2. Zaproponuj ulgi lub zniżki dedykowane mieszkańcom Gminy Międzyzdroje.
  3. Podpisz porozumienie.
  4. Oznacz swój obiekt w widoczny sposób poprzez umieszczenie naklejki informującej o honorowaniu Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca, którą od nas otrzymasz.
  5. Poinformuj na swojej stronie www (jeśli ją posiadasz), że jesteś Partnerem Programu.

  Dlaczego warto zostać Partnerem Programu?

  1. Zwiększysz rozpoznawalność Twojej firmy i oferty.
  2. Dołączysz do miejskiego katalogu firm/instytucji na stronie www.miedzyzdroje.pl.
  3. Pojawisz się w naszym newsletterze.
  4. Zintegrujesz się z lokalną społecznością – razem będziemy wspierać międzyzdrojan.
  5. Pokażesz, że Ty i Twoja firma jesteście społecznie odpowiedzialni.

  Czego oczekujemy od Partnerów?

  Udzielenia zniżki w postaci min. 10% na ofertę lub usługę.

  Bycie partnerem miejskiego programu to doskonała okazja do promowania własnej działalności oraz pozyskania stałych klientów. Jednocześnie sam program ma za zadanie wspieranie lokalnych firm i sprawienie, aby mieszkańcy Gminy Międzyzdroje z korzyścią i chęcią korzystali właśnie z ich oferty.

  Zapraszamy do współpracy!!

  Zostaw podatek w Gminie Międzyzdroje Rozlicz PIT w Urzędzie Skarbowym w Kamieniu Pomorskim i wskaż jako miejsce zamieszkania Międzyzdroje. Nie musisz być tu zameldowany,

  Część mieszkańców Gminy Międzyzdroje rozlicza swój PIT w innych gminach. To duża strata dla budżetu gminy. Ponad 40 procent rocznego podatku dochodowego PIT nie trafia bowiem do skarbu państwa, a jest przekazywane gminie, w której zostało dokonane rozliczenie. To spory zastrzyk gotówki. Pieniądze te mogłyby zostać przeznaczone na budżet obywatelski, transport publiczny czy edukację. Aby rozliczyć PIT ze wskazaniem miejsca zamieszkania Gminę Międzyzdroje, nie trzeba być tu zameldowanym. Wystarczy w rozliczeniu wskazać swój adres zamieszkania. Każdy, kto to zrobi, może korzystać ze zniżek i ulg oferowanych przez gminę, jednostki organizacyjne czy Partnerów Programu.

  Jeśli ktoś mieszka w Gminie Międzyzdroje i jest z miastem związany, może swój podatek zostawić tutaj. Wystarczy, że w zeznaniu za rok 2020 wpisze Międzyzdrojski adres. Do celów podatkowych bowiem liczy się miejsce zamieszkania, a nie zameldowania.

  WNIOSEK O PRZYSTĄPIENIE DO REALIZACJI PROGRAMU
  Porozumienie w sprawie realizacji PROGRAMU
  WZÓR NAKLEJKI PARTNERA