Aktualności

Nowi Partnerzy Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca

Czy korzystali już Państwo z dostępnej oferty zniżek partnerskich realizowanych w ramach Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca? Dostępna oferta jest bardzo zróżnicowana i obejmuje różne obszary min. ochronę zdrowia, sport i rekreację, gastronomię i usługi.

Jak informuje burmistrz Mateusz Bobek: „ Na dzień dzisiejszy mamy podpisane 34 porozumienia  o współpracy i nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty Partnerów Międzyzdrojskiej Karty Mieszkańca. Zachęcam mieszkańców do korzystania z tej oferty, a firmy prowadzące działalność zapraszam do współpracy”.

10 listopada, podczas spotkania w Urzędzie Miejskim, do tego grona dołączyły  4firmy, które poniżej przedstawiamy:

Golden Tulip Międzyzdroje Residence to jeden z wielu hoteli zrzeszonych w Polskim Holdingu Hotelowym. Zlokalizowany jest przy ul. Gryfa Pomorskiego 79. Jak informowali obecni na spotkaniu dyrektor hotelu Ewa Szczepańska oraz kierownik marketingu Michał Sutyła: Nasz obiekt  to idealny wybór dla rodzin szukających wypoczynku lub chwil relaksu. Wyjątkowo wygodne i przestronne apartamenty, w pełni wyposażony aneks kuchenny, doskonała polska kuchnia i SPA zapewnią wszystkim udany pobyt. Dla posiadaczy karty mieszkańca proponujemy wszystkie usługi gastronomiczne z 10 % rabatem. Oferta jest ważna do odwołania. Zapraszamy!

W centrum miasta na ul. Światowida 5, znajduje się sklep „Mini Art”, powadzony z powodzeniem od wielu lat przez Bożenę Rychłowską – Choma. Można tu kupić biżuterię, jak i wyrafinowane artykuły ArtDeco. W ramach podpisanego porozumienia właścicielka zaproponowała 10% rabat na zakup biżuterii oraz na wszystkie artykuły dostępne w sklepie. Oferta obowiązuje do odwołania.

FIT Joy EMS Studio prowadzone przez Magdalenę Szokało to nowoczesne studio fitness zlokalizowane w przychodni przy ul. Niepodległości 10A, gabinet nr 7. Prowadzone są tu treningi personalne oraz zajęcia metodą EMS. Czym jest trening EMS?Metoda EMS, czyli elektrostymulacja mięśni, polega na wywoływaniu intensywnych skurczów tkanekza pomocą impulsów elektrycznych, a nie maszyn, ciężarów bądź wycieńczającego cardio. Odbywa się to poprzez układ specjalnych elektrod umiejscowionych na zakładanym przez ćwiczącego kombinezonie. Swoista zbroja jest stosunkowo lekka, nie ogranicza ruchów oraz współpracuje z dedykowanym komputerem obsługiwanym przez doświadczonego trenera. Trening spełnia również funkcję rehabilitacyjną, szczególnie na kręgosłup.  Chętni na trening z kartą MKM otrzymają 10% zniżki na zakup karnetu na wszystkie oferowane przez studio usługi. Oferta jest ważna do 22 lipca 2022 roku.

Małgorzata Sagan, właścicielka restauracji „Carmen” przy Placu Neptuna 6 podczas spotkania informowała: Restauracja „Carmen” została stworzona przez moją mamę w 1999 roku. Nie przypuszczałam, iż jej pasja przerodzi się w przygodę, która trwa do dziś. W 2005 roku rozpoczęłam kontynuację tradycji rodzinnej, która trwa nieprzerwanie pod moim kierownictwem już 16 lat. Proponuję 10% rabat na usługi gastronomiczne oraz yogę. Zapraszam serdecznie na prowadzone przeze mnie zajęcia yogi w każdy poniedziałek i środę o godz. 18:00 w Międzynarodowym Domu Kultury. Oferta ważna jest do odwołania.  

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu. Jednocześnie informujemy, że wszelkie szczegóły projektu dostępne są na stronie www.karta.miedzyzdroje.pl.  Szczegółowych informacji  udziela również  Referat Promocji, Kultury i Turystyki Urzędu Miejskiego w Międzyzdrojach,  tel. 798 129 494 lub 609 519 590.

Anetta Czyżak

UM Międzyzdroje